baner

Zobacz nasz profil na Facebook'u
AddThis
Znakowanie odzieży

Dział Znakowania Odzieży Procurator BHP, składa się z doświadczonej kadry drukarzy. To dzięki nim nadruki powstające na szesciokątnej "karuzeli" osiagają niezwykłą dokładność w dopasowaniu kolorów, dajac najwierniejsze odwzorowania.

Ubrania Certyfikowane

 Zakład produkcyjny

Uszyjemy dla Ciebie na miarę!

   Dział Produkcji Procurator BHP to przede wszystkim wysoka jakość, zagwarantowana przez nowoczesne technologie,  tkaniny o wysokiej jakości oraz doświadczenie pracowników.

 

    

     Podstawą przemysłu tekstylnego są tkaniny. My korzystamy

z dostawców tylko tkanin najwyższej jakości, m. in. Andropol, Klopman, TenCate. Szyjemy z materiałów niepalnych, antyelektrostatycznych, oleofobowych, a także z czystej 100% bawełny oraz Wysokojakościowej elanobawełny. 
    W nici zaopatruje nas firma Coats, a w taśmy odblaskowe firma 3M. Do produkcji używamy również najwyższej jakości dodatków.

 

 

   Zatrudniamy ponad 30 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych, którzy wyspecjalizowali się w produkcji odzieży ochronnej i zawodowej. 

 

    Zakład Produkcyjny, to ponad 200m2 hala produkcyjna, krojownia, wykańczalnia oraz prasowalnia. Każdy szyty produkt jest kontrolowany przez Dział Koordynacji na etapie cyklu produkcyjnego, a na końcu przez Dział Kontroli Jakości - dzięki temu produkcja Procurator BHP, to gwarancja najwyższej jakości.

 

    Realizujemy wszelkiego rodzaju zamówienia, jesteśmy gotowi dostosować każdy produkt  do potrzeb Klienta - ściśle wg wymagań naszych Klientów, zawsze służąc doradztwem.

 

Szyjemy odzież roboczą i ochronną, do każdego rodzaju pracy.

 

Kontakt:


Zakład Produkcyjny Procurator BHP
ul. Wielki Rów 40B

87-100 Toruń


tel.  56 645 82 80 · kom: 609 206 460

fax: 56 645 82 79


email: szwalnia@procurator.com.pl